אורטודנטיה

טיפולי אורטודנטיה חשובים לשמירה על בריאות השיניים, חלל הפה והלסתות והם מסייעים להשיג גם מראה אסתטי ויפה התורם רבות לחיזוק הדימוי העצמי ולאיכות חיים גבוהה. חשוב לפנות אל אורטודנטים בקרית אונו בעלי ניסיון עשיר וידע רב ולכן מומלץ לפנות למרפאת השיניים של ד"ר שרי שטיימן הנחשבת למומחית מובילה בתחום זה. טיפולי אורטודנטיה זכו לכינוי טיפולי שיניים קוסמטיים אך יש לזכור כי חלק חשוב ובלתי נפרד מהטיפול הינו בריאות השיניים לכן יש לפנות לטיפול אצל מומחית ידועה כמו ד"ר שרי שטיימן, בעלת הסמכה מטעם הדסה, ירושלים.

שיעורי הצלחה גבוהים

כאשר מחפשים אורטודנטים מרכז אין למהר ולבחור באורטודנט שמציע טיפול זול אלא יש לפנות לאורטודנט מומחה שמציע אבחון ראשוני על מנת לייעץ למטופל או להורי המטופל במידה ומדובר בילד. אבחון ראשוני נועד לבדוק את המצב הקיים של השיניים, חלל הפה והלסתות ובהתאם לממצאים להציע למטופל שיטות טיפול אפקטיביות תוך מתן הסברים על כל שיטה והתאמה שיטת הטיפול בהתאם לצרכי המטופל, דרישותיו הספציפיות וכמובן לפי התקציב. יש לזכור כי טיפולי אורטודנטיה נמשכים לעיתים קרוב לשנה ויש להגיע לביקורת אחת לכמה שבועות כדי לעקוב אחרי התקדמות הטיפול.

טיפולי אורטודנטיה לילדים, נוער ומבוגרים

חיפוש אודות אורטודנטים קרית אונו יגלה מיד את המרפאה המובילה של ד"ר שרי שטיימן, מומחית אורטודנטיה ידועה. במרפאת השיניים של ד"ר שרי שטיימן מציעים מגוון טיפולי אורטודנטיה וטיפולי שיניים כלליים, לכן במקום אחד ניתן לקבל מענה מקיף ומקצועי לכל רפואת השיניים וליהנות משירות מעולה ומיחס אדיב לכל מטופל. חשוב לדעת כי במרפאת השיניים של ד"ר שרי שטיימן ניתן ליהנות מאבחון מקצועי ומהתאמת טיפולי האורטודנטיה בהתאמה מלאה לצרכי המטופל ובשיטות חדשניות ומתקדמות המביאות לתוצאות הרצויות. אגב, את התוצאות ניתן לראות תוך מספר שבועות לאחר תחילת הטיפול.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

יישור שיניים

לקוחותיה של ד”ר שרי שטיימן מודים על הטיפול המוצלח:
351
349
348
350

לפני ואחרי הטיפול