טיפול שיניים

מרפאת השיניים של ד"ר שרי שטיימן ממוקמת בקרית אונו ובה ניתן לקבל מענה מקצועי ומקיף למגוון טיפולי שיניים. טיפול שיניים דורש יד וניסיון רב, במרפאה זוכים לטיפולי שיניים מתקדמים על ידי ד"ר חיים שטיימן בעוד טיפולי אורתודונטיה וטיפולים מתקדמים אחרים מתבצעים על ידי ד"ר שרי שטיימן. בין טיפולי השיניים המתבצעים במקום- טיפולי שורש, סתימות, שיקום פה ולסת, טיפולים משמרים, הלבנת שיניים, עקירות וניתוחים כירורגיים. תושבי קריית אונו והסביבה מוזמנים למרפאה המובילה בתחומה וכדאי לדעת כי במקום נערכים טיפולי שיניים למבוגרים ולילדים בכל הגילאים.

טיפול שיניים עם טכנולוגיות חדשניות

תחום רפואת השיניים עובר מהפכים רבים בשנים האחרונות וכיום יש מגוון טיפולי שיניים חדשניים עם טכנולוגיות מתקדמות. רופאי השיניים נעזרים בטכנולוגיות כמו טיפול שיניים בלייזר ובאמצעים חדשניים ואיכותיים אחרים וזאת במטרה להקל על מצוקת המטופלים ולהנעים את טיפולי השיניים מהם יש החוששים. במרפאת השיניים של ד"ר שרי שטיימן מתמחים גם במתן טיפולי שיניים לילדים, במידת הצורך עם גז צחוק כך שהילד עובר בנעימים את הטיפול.

חשוב לשמור על בריאות השיניים  

טיפול שיניים נועד לשמור על בריאות חלל הפה, לרבות השיניים. כל אחד ואחת מעוניינים ליהנות מחיוך בפה מלא בשיניים צחורות ובריאות לכן יש להקפיד ולהגיע למרפאה של ד"ר שרי שטיימן על מנת לעבור בדיקות תקופתיות, לפחות פעמיים בשנה. שמירה על היגיינת הפה ואורח חיים נכון תורמים לשמירה על שיניים בריאות ויפות. כדאי לדעת כי ד"ר שרי שטיימן מציעה במרפאה מגוון טיפולי שיניים, ביניהם טיפולי שיניים בהרדמה כללית למי שסובל מדנטופוביה ולטיפולים מורכבים אחרים, כך ניתן לבצע טיפול מקיף וכולל בפעם אחת, והמטופל אינו סובל מפחדיו וזוכה לטיפול כולל בפעם אחת במקום להגיע למרפאה למספר טיפולים.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

אורטודנט מומחה

לקוחותיה של ד”ר שרי שטיימן מודים על הטיפול המוצלח:
351
349
348
350