יישור שיניים

תחום רפואת השיניים עובר שינויים רבים בשנים האחרונות, וגם התחום של יישור שיניים זוכה לעדנה ולהתקדמות מרשימה. כיום ניתן למצוא טיפולים מתקדמים וחדשניים יותר כמו יישור שיניים בלייזר, שיטת טיפול אפקטיבית ויעילה. באמצעות הלייזר משפיעים על הרקמה הרכה בחלל הפה וניתן באמצעות הטיפול בלייזר לבצע עיצוב מחדש של גובה קו החניכיים בחיוך, חיתוך ברקמת החניכיים על מנת לחשוף שיניים כלואות, חיתוך פרנום ועוד. למעשה, פעולת הלייזר נועדה להחליף שיטות ותיקות יותר כמו שימוש בסקלפל לחיתוך הרקמה הרכה בחלל הפה כאשר קרן הלייזר גורמת לאידוי הרקמה הרכב באמצעות חימום המקום.

מגוון שיטות טיפול

בתחום של יישור שיניים ניתן למצוא מגוון שיטות טיפול ומכשירים שונים. מטרת הטיפול הינה לשמור על בריאות השיניים והפה ולשפר את המראה האסתטי כך שהמטופל זוכה לחיוך מרשים עם שיניים בריאות ויפות. כדאי לדעת כי לכל שיטת יישור שיניים מחיר שונה וגם משך הטיפול משתנה בין השיטות השונות. ניתן לבחור בשיטה הרצויה לאחר ייעוץ מקצועי הניתן על ידי ד"ר שרי שטיימן, מומחית מובילה בתחום יישור השיניים. יש שיטות מהירות ליישור השיניים המביאות לתוצאה איכותית ומרשימה, וישנן כיום גם שיטות ליישור השיניים ללא סמכים אותם ניתן לראות, לדוגמה פלטה שקופה או סמכים פנימיים.

מכשור קבוע או נשלף

כאמור, יש מגוון שיטות של יישור שיניים וניתן לבחור בין שיטה עם מכשור קבוע כמו סמכים ממתכת אותם מתקינים על החלק הפנימי או החיצוני של השן, וישנם סמכים שקופים או סמכים מחרסינה אותם קשה לראות. ניתן להתקין את הסמכים, בהתאם להמלצת ד"ר שרי שטיימן, על החלק הפנימי של השן כדי לא לראותם. בנוסף, ניתן לבחור בשיטות עם מכשור נשלף כמו פלטה שקופה או רסן. מחיר יישור שיניים נקבע רק לאחר אבחון מקצועי, משך זמן וסוג הטיפול, ובהתאם למצב הקיים והתכנית שיש לבצע כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

יישור שיניים שקוף למבוגרים:

מוזמנים לקרוא בנוסף:

טיפול שיניים

לקוחותיה של ד”ר שרי שטיימן מודים על הטיפול המוצלח:
351
349
348
350